HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Pırlanta ve elmas taşlarla süslenen Liya Kuyumculuğun ürünleri, butik tasarım anlayışıyla ve sınırlı sayılarda üretilerek takıseverlere sunuluyor. Sadece ülke içinde değil ülke dışında da bir müşteri portföyüne sahip olan Liya Kuyumculuk, yarınlara geçmişin güzelliklerini taşımakta kararlı.


MİSYONUMUZ


Liya Kuyumculuk, özgün ve taklit edilemeyen tasarımlara imza atmayı, bu hedefine ulaşmak içinde günümüz teknolojisinin sonsuz olanaklarından yararlanmak yerine, geçmişin eşsiz zanaat anlayışını benimsemeyi tercih etmiştir. Tamamen el işi göz nuru ile yapılan otantik takılarımız ile yaşadığımız toprakların, yüzlerce medeniyete eşlik etmiş bu kıymetli bölgenin kültürel zenginliğini tekrar gün yüzüne çıkarmayı hedefliyoruz. Takılarımız sadece ülkemiz içinde değil Dünyanın çok farklı bölgelerinde özgün ve otantik takı kullanmayı seven kişilere ulaşmaktadır. Amacımız; yüzlerce ürün üreterek değil, az ama benzersiz bir üretim tarzı ile tanınmak ve tercih edilmektir.

VİZYONUMUZ


Altının madenden çıktığı haliyle en doğal şeklinde üretim yapma ilkesini benimseyen firmamız, tüm ürünlerinde mutlaka tarihi dokuyu üzerinde barındırmaya ve yüzlerce yıl öncesinin benzersiz sanatsal yaklaşımını yansıtmaya özen gösteriyor. Liya Kuyumculuğun en önemli vizyonu geçmiş ile günümüz arasında köprü olmak ve geçmişin güzelliklerini tarih sayfalarından çıkararak günümüz insanına da aktarmak.